ДОСЬЄ№ 98392

Parvesh Cheena
Актор · 6 фільмів і серіалів · 1979–
47 років
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ
Parvesh Cheena - актор, 22 липня 1979 р. (47 років), знявся у 6+ фільмах.
Біографія
Біографія Parvesh Cheena українською мовою відсутня в базі.
ФІЛЬМОГРАФІЯ - 6 записів
Parvesh Cheena: фільми
№НАЗВАРІК★
01
Іноді я думаю про смерть20246.802
Іграшки з майбутнього20165.903
Статеве виховання20145.3Parvesh Cheena: серіали
№НАЗВАРІК★
01
Кентавросвіт20217.402
Трансформери: Боти-рятувальники20127.303
Робота-втікачка20106.8Parvesh Cheena - учасник 6+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Іноді я думаю про смерть», «Кентавросвіт», «Робота-втікачка», «Трансформери: Боти-рятувальники», «Іграшки з майбутнього».
ДОВІДКА
Часті запитання
? Хто такий Parvesh Cheena?
Parvesh Cheena - актор, 22 липня 1979 р. (47 років), знявся у 6+ фільмах.
? В яких фільмах знімався Parvesh Cheena?
Parvesh Cheena знімався: «Іноді я думаю про смерть», «Кентавросвіт», «Робота-втікачка», «Трансформери: Боти-рятувальники», «Іграшки з майбутнього» та ще 1 інших.
? Скільки років Parvesh Cheena?
Parvesh Cheena народився 22 липня 1979 р.. Зараз йому 47 років.




