ДОСЬЄ№ 979807
Фото Шеннон Кук
ФОТО СУБ'ЄКТА

Шеннон Кук

Актор · 5 фільмів і серіалів · 1987–

39 років
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Шеннон Кук - актор, 9 лютого 1987 р. (39 років), знявся у 5+ фільмах.

Біографія

Біографія Шеннон Кук українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 5 записів

Шеннон Кук: серіали

№НАЗВАРІК★
01Сотня20147.9

Шеннон Кук - учасник 5+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Король убивць», «Закляття 4: Останній обряд», «Закляття 3: За велінням диявола», «Закляття», «Сотня».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Шеннон Кук?

Шеннон Кук - актор, 9 лютого 1987 р. (39 років), знявся у 5+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Шеннон Кук?

Шеннон Кук знімався: «Король убивць», «Закляття 4: Останній обряд», «Закляття 3: За велінням диявола», «Закляття», «Сотня».

? Скільки років Шеннон Кук?

Шеннон Кук народився 9 лютого 1987 р.. Зараз йому 39 років.

Часто знімається з

Віра Фарміґа3 спільні проєкти
Патрік Вілсон3 спільні проєкти
Марі Авгеропулос2 спільні проєкти
Стерлінґ Джерінс2 спільні проєкти
КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 979807