ДОСЬЄ№ 97203
Фото Ейтаро Одзава
ФОТО СУБ'ЄКТА

Ейтаро Одзава

Актор · 1 фільм і серіал · 1909–1988

Эйтаро Одзава

Японія
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Ейтаро Одзава - актор, 27 березня 1909 р., помер 23 квітня 1988 р., знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Ейтаро Одзава українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Ейтаро Одзава: фільми

№НАЗВАРІК★
01Скандал19506.9

Ейтаро Одзава - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Скандал».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Ейтаро Одзава?

Ейтаро Одзава - актор, 27 березня 1909 р., помер 23 квітня 1988 р., знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Ейтаро Одзава?

Ейтаро Одзава знімався: «Скандал».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 97203