ДОСЬЄ№ 931480
Фото Anna Polony
ФОТО СУБ'ЄКТА

Anna Polony

Акторка · 1 фільм і серіал · 1939–

87 років
Польща
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Anna Polony - акторка, 21 січня 1939 р. (87 років), знялася у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Anna Polony українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Anna Polony: фільми

№НАЗВАРІК★
01Реверс20097.1

Anna Polony - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Реверс».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто така Anna Polony?

Anna Polony - акторка, 21 січня 1939 р. (87 років), знялася у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімалася Anna Polony?

Anna Polony знімалася: «Реверс».

? Скільки років Anna Polony?

Anna Polony народилася 21 січня 1939 р.. Зараз їй 87 років.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 931480