ДОСЬЄ№ 8666

Сел Лопес
Актор · 6 фільмів і серіалів · 1954–
71 рік
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ
Сел Лопес - актор, 8 листопада 1954 р. (71 рік), знявся у 6+ фільмах.
Біографія
Біографія Сел Лопес українською мовою відсутня в базі.
ФІЛЬМОГРАФІЯ - 6 записів
Сел Лопес: фільми
№НАЗВАРІК★
01
Гіперіони20224.702
Старі обряди20216.703
Астронавт Фермер20076.304
Блакитний тигр19945.105
Повернення живих мерців 319936.606
І знову все по колу19904.2Сел Лопес - учасник 6+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Старі обряди», «Блакитний тигр», «Гіперіони», «Повернення живих мерців 3», «Астронавт Фермер».
ДОВІДКА
Часті запитання
? Хто такий Сел Лопес?
Сел Лопес - актор, 8 листопада 1954 р. (71 рік), знявся у 6+ фільмах.
? В яких фільмах знімався Сел Лопес?
Сел Лопес знімався: «Старі обряди», «Блакитний тигр», «Гіперіони», «Повернення живих мерців 3», «Астронавт Фермер» та ще 1 інших.
? Скільки років Сел Лопес?
Сел Лопес народився 8 листопада 1954 р.. Зараз йому 71 рік.




