ДОСЬЄ№ 85848

Лоретта Янґ
Акторка · 2 фільми й серіали · 1913–2000
Лоретта Янг
США
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ
Лоретта Янґ - акторка, 6 січня 1913 р., померла 12 серпня 2000 р., знялася у 2+ фільмах.
Біографія
Біографія Лоретта Янґ українською мовою відсутня в базі.
ФІЛЬМОГРАФІЯ - 2 записів
Лоретта Янґ - учасник 2+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Незнайомець / Чужоземець», «Дружина єпископа».
ДОВІДКА
Часті запитання
? Хто така Лоретта Янґ?
Лоретта Янґ - акторка, 6 січня 1913 р., померла 12 серпня 2000 р., знялася у 2+ фільмах.
? В яких фільмах знімалася Лоретта Янґ?
Лоретта Янґ знімалася: «Незнайомець / Чужоземець», «Дружина єпископа».



