ДОСЬЄ№ 84327
Фото Ivor Francis
ФОТО СУБ'ЄКТА

Ivor Francis

Актор · 3 фільми й серіали · 1918–1986

Канада
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Ivor Francis - актор, 26 жовтня 1918 р., помер 22 жовтня 1986 р., знявся у 3+ фільмах.

Біографія

Біографія Ivor Francis українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 3 записів

Ivor Francis - учасник 3+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Будинок мерців», «Уламки мрій», «Супертато».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Ivor Francis?

Ivor Francis - актор, 26 жовтня 1918 р., помер 22 жовтня 1986 р., знявся у 3+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Ivor Francis?

Ivor Francis знімався: «Будинок мерців», «Уламки мрій», «Супертато».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 84327