ДОСЬЄ№ 84304
Фото Giovanni De Nava
ФОТО СУБ'ЄКТА

Giovanni De Nava

Актор · 1 фільм і серіал · 1944–

82 роки
Італія
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Giovanni De Nava - актор, 21 травня 1944 р. (82 роки), знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Giovanni De Nava українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Giovanni De Nava: фільми

№НАЗВАРІК★
01Будинок на краю цвинтаря19816.3

Giovanni De Nava - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Будинок на краю цвинтаря».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Giovanni De Nava?

Giovanni De Nava - актор, 21 травня 1944 р. (82 роки), знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Giovanni De Nava?

Giovanni De Nava знімався: «Будинок на краю цвинтаря».

? Скільки років Giovanni De Nava?

Giovanni De Nava народився 21 травня 1944 р.. Зараз йому 82 роки.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 84304