
Джилл Ваґнер
Акторка · 12 фільмів і серіалів · 1979–
Джилл Ваґнер - акторка, 13 січня 1979 р. (47 років), знялася у 12+ фільмах.
Біографія
Біографія Джилл Ваґнер українською мовою відсутня в базі.
Джилл Ваґнер: фільми
Повернути додому Різдво20236.502
Теорія і практика детективу: Вбивча своєчасність20217.703
Теорія і практика детективу: Смертельна історія20217.904
Теорія і практика детективу: Літературне вбивство20207.105
Теорія і практика детективу: Вступ20197.306
Теорія і практика детективу: Промови з убивством20197.507
Теорія і практика детективу: Слова вбивають20197.908
Теорія і практика детективу: Смертельна вистава20197.509
Брейвен20186.210
Скабка20086.2Джилл Ваґнер - учасник 12+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Скабка», «Теорія і практика детективу: Вступ», «Теорія і практика детективу: Смертельна вистава», «Теорія і практика детективу: Промови з убивством», «Повернути додому Різдво».
Часті запитання
? Хто така Джилл Ваґнер?
Джилл Ваґнер - акторка, 13 січня 1979 р. (47 років), знялася у 12+ фільмах.
? В яких фільмах знімалася Джилл Ваґнер?
Джилл Ваґнер знімалася: «Скабка», «Теорія і практика детективу: Вступ», «Теорія і практика детективу: Смертельна вистава», «Теорія і практика детективу: Промови з убивством», «Повернути додому Різдво» та ще 7 інших.
? Скільки років Джилл Ваґнер?
Джилл Ваґнер народилася 13 січня 1979 р.. Зараз їй 47 років.






