ДОСЬЄ№ 82605

Мірра Фолкс
Акторка · 3 фільми й серіали
Австралія
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ
Мірра Фолкс - акторка, знялася у 3+ фільмах.
Біографія
Біографія Мірра Фолкс українською мовою відсутня в базі.
ФІЛЬМОГРАФІЯ - 3 записів
Мірра Фолкс - учасник 3+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Спляча красуня», «Подарунок», «За законами вовків».
ДОВІДКА
Часті запитання
? Хто така Мірра Фолкс?
Мірра Фолкс - акторка, знялася у 3+ фільмах.
? В яких фільмах знімалася Мірра Фолкс?
Мірра Фолкс знімалася: «Спляча красуня», «Подарунок», «За законами вовків».





