ДОСЬЄ№ 823360
ФОТО СУБ'ЄКТА

Zach Chassler

Сценарист · 1 фільм і серіал

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Zach Chassler - writing, знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Zach Chassler українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Zach Chassler: фільми

№НАЗВАРІК★
01Ґрінберґ / Грінберг20105.9

Zach Chassler - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Ґрінберґ / Грінберг».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Zach Chassler?

Zach Chassler - writing, знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Zach Chassler?

Zach Chassler знімався: «Ґрінберґ / Грінберг».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 823360