ДОСЬЄ№ 82097
Фото אוהד קנולר
ФОТО СУБ'ЄКТА

אוהד קנולר

Актор · 2 фільми й серіали · 1976–

50 років
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

אוהד קנולר - актор, 28 вересня 1976 р. (50 років), знявся у 2+ фільмах.

Біографія

Біографія אוהד קנולר українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 2 записів

אוהד קנולר: фільми

№НАЗВАРІК★
01Ґолда20236.302Операція «Фінал»20186.7

אוהד קנולר - учасник 2+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Операція «Фінал»», «Ґолда».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий אוהד קנולר?

אוהד קנולר - актор, 28 вересня 1976 р. (50 років), знявся у 2+ фільмах.

? В яких фільмах знімався אוהד קנולר?

אוהד קנולר знімався: «Операція «Фінал»», «Ґолда».

? Скільки років אוהד קנולר?

אוהד קנולר народився 28 вересня 1976 р.. Зараз йому 50 років.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 82097