ДОСЬЄ№ 79106
Фото Alethea McGrath
ФОТО СУБ'ЄКТА

Alethea McGrath

Акторка · 2 фільми й серіали · 1920–2016

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Alethea McGrath - акторка, 1 червня 1920 р., померла 9 лютого 2016 р., знялася у 2+ фільмах.

Біографія

Біографія Alethea McGrath українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 2 записів

Alethea McGrath: фільми

№НАЗВАРІК★
01Знамення20096.302Інспектор Гаджет 220034.2

Alethea McGrath - учасник 2+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Інспектор Гаджет 2», «Знамення».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто така Alethea McGrath?

Alethea McGrath - акторка, 1 червня 1920 р., померла 9 лютого 2016 р., знялася у 2+ фільмах.

? В яких фільмах знімалася Alethea McGrath?

Alethea McGrath знімалася: «Інспектор Гаджет 2», «Знамення».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 79106