
Catherine Lough Haggquist
Акторка · 14 фільмів і серіалів · 1970–
Catherine Lough Haggquist - акторка, 13 травня 1970 р. (56 років), знялася у 14+ фільмах.
Біографія
Біографія Catherine Lough Haggquist українською мовою відсутня в базі.
Catherine Lough Haggquist: фільми
Бодікам / Нагрудна камера / Воно. Дім зла20266.002
Фанатик / На межі20255.703
Мій викрадений син20245.004
Вічність між нами20206.605
Природа кохання20206.206
Таємниці Аврори Тігарден: Смертельне воз'єднання20207.307
Теорія і практика детективу: Промови з убивством20197.508
Остання Декорація: Таємниці Аврори Тігарден20187.209
Зворотній відлік20165.010
Три Спальні, Один Труп: Таємниці Аврори Тігарден20166.711
У кожного Різдва своя історія20165.212
Нокаут20115.413
Один у темряві20053.414
Доктор Хто. Фільм19966.2Catherine Lough Haggquist - учасник 14+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Мій викрадений син», «Бодікам / Нагрудна камера / Воно. Дім зла», «У кожного Різдва своя історія», «Вічність між нами», «Фанатик / На межі».
Часті запитання
? Хто така Catherine Lough Haggquist?
Catherine Lough Haggquist - акторка, 13 травня 1970 р. (56 років), знялася у 14+ фільмах.
? В яких фільмах знімалася Catherine Lough Haggquist?
Catherine Lough Haggquist знімалася: «Мій викрадений син», «Бодікам / Нагрудна камера / Воно. Дім зла», «У кожного Різдва своя історія», «Вічність між нами», «Фанатик / На межі» та ще 9 інших.
? Скільки років Catherine Lough Haggquist?
Catherine Lough Haggquist народилася 13 травня 1970 р.. Зараз їй 56 років.




