ДОСЬЄ№ 76031

Veronica Lauren
Акторка · 2 фільми й серіали · 1980–
45 років
США
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ
Veronica Lauren - акторка, народилася в США, 17 грудня 1980 р. (45 років), знялася у 2+ фільмах.
Біографія
Біографія Veronica Lauren українською мовою відсутня в базі.
ФІЛЬМОГРАФІЯ - 2 записів
Veronica Lauren - учасник 2+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Дорога додому: Неймовірна подорож», «Вічно молодий».
ДОВІДКА
Часті запитання
? Хто така Veronica Lauren?
Veronica Lauren - акторка, народилася в США, 17 грудня 1980 р. (45 років), знялася у 2+ фільмах.
? В яких фільмах знімалася Veronica Lauren?
Veronica Lauren знімалася: «Дорога додому: Неймовірна подорож», «Вічно молодий».
? Скільки років Veronica Lauren?
Veronica Lauren народилася 17 грудня 1980 р.. Зараз їй 45 років.



