ДОСЬЄ74303
Фото Dreama Walker
ФОТО СУБ'ЄКТА

Dreama Walker

Актор
4+ фільмів
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Dreama Walker - актор, знявся у 4+ фільмах, індекс популярності - 0.

Біографія Dreama Walker українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 4 записів
НАЗВАРІКРОЛЬ
01
Сумнів
Сумнів20170.0
02
The Grim Sleeper
The Grim Sleeper20140.0
03
Не вірте сучці з 23-ї
Не вірте сучці з 23-ї20120.0
04
Ґран Торіно
Ґран Торіно20080.0

Dreama Walker - учасник 4+ кінопроєктів. Найвідоміші: "Сумнів", "The Grim Sleeper", "Не вірте сучці з 23-ї", "Ґран Торіно".

ДОВІДКА
? Хто такий Dreama Walker?

Dreama Walker - актор, знявся у 4+ фільмах, індекс популярності - 0.

? В яких фільмах знімався Dreama Walker?

Dreama Walker знімався: "Сумнів", "The Grim Sleeper", "Не вірте сучці з 23-ї", "Ґран Торіно".

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 74303