ДОСЬЄ№ 69405

Браян Крос
Актор · 16 фільмів і серіалів · 1969–
57 років
США
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ
Браян Крос - актор, 1 лютого 1969 р. (57 років), знявся у 16+ фільмах.
Біографія
Біографія Браян Крос українською мовою відсутня в базі.
ФІЛЬМОГРАФІЯ - 16 записів
Браян Крос: фільми
№НАЗВАРІК★
01
Смертельне правосуддя20244.002
Втеча з в'язниці: Смертельна сутичка20235.303
Обманута жінка20176.404
Посейдон Рекс20144.005
Смертельне правосуддя20125.606
Верблюжі павуки20114.307
Вирощування20105.308
2012. Кінець Світу. Супернова20094.009
Ніде сховатися20095.710
Жахи Лох Несс / Далеко від Лох-Неса20084.911
Птахи війни20083.412
Повернення до озера смерті20014.813
Таємниця астероїда19964.614
Сновиди Стівена Кінга19926.115
Повернення у блакитну лагуну19916.2Браян Крос - учасник 16+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Сновиди Стівена Кінга», «2012. Кінець Світу. Супернова», «Жахи Лох Несс / Далеко від Лох-Неса», «Верблюжі павуки», «Посейдон Рекс».
ДОВІДКА
Часті запитання
? Хто такий Браян Крос?
Браян Крос - актор, 1 лютого 1969 р. (57 років), знявся у 16+ фільмах.
? В яких фільмах знімався Браян Крос?
Браян Крос знімався: «Сновиди Стівена Кінга», «2012. Кінець Світу. Супернова», «Жахи Лох Несс / Далеко від Лох-Неса», «Верблюжі павуки», «Посейдон Рекс» та ще 11 інших.
? Скільки років Браян Крос?
Браян Крос народився 1 лютого 1969 р.. Зараз йому 57 років.





