ДОСЬЄ№ 66587

Max Beesley
Актор · 2 фільми й серіали · 1971–
55 років
Велика Британія
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ
Max Beesley - актор, 16 квітня 1971 р. (55 років), знявся у 2+ фільмах.
Біографія
Біографія Max Beesley українською мовою відсутня в базі.
ФІЛЬМОГРАФІЯ - 2 записів
Max Beesley: фільми
№НАЗВАРІК★
01
Джек Раян: Війна привидів / Джек Раян: Примарна війна20266.902
Обертальний момент / Крутний момент20045.3Max Beesley - учасник 2+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Джек Раян: Війна привидів / Джек Раян: Примарна війна», «Обертальний момент / Крутний момент».
ДОВІДКА
Часті запитання
? Хто такий Max Beesley?
Max Beesley - актор, 16 квітня 1971 р. (55 років), знявся у 2+ фільмах.
? В яких фільмах знімався Max Beesley?
Max Beesley знімався: «Джек Раян: Війна привидів / Джек Раян: Примарна війна», «Обертальний момент / Крутний момент».
? Скільки років Max Beesley?
Max Beesley народився 16 квітня 1971 р.. Зараз йому 55 років.

