ДОСЬЄ№ 6489326
Фото Катя Поніккау
ФОТО СУБ'ЄКТА

Катя Поніккау

Актор · 1 фільм і серіал

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Катя Поніккау - актор, знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Катя Поніккау українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Катя Поніккау: серіали

№НАЗВАРІК★
01Пастка20266.6

Катя Поніккау - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Пастка».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Катя Поніккау?

Катя Поніккау - актор, знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Катя Поніккау?

Катя Поніккау знімався: «Пастка».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 6489326