ДОСЬЄ№ 63914
Фото Tuesday Knight
ФОТО СУБ'ЄКТА

Tuesday Knight

Акторка · 3 фільми й серіали · 1969–

57 років
США
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Tuesday Knight - акторка, 17 лютого 1969 р. (57 років), знялася у 3+ фільмах.

Біографія

Біографія Tuesday Knight українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 3 записів

Tuesday Knight - учасник 3+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Жах на вулиці В'язів 4: Повелитель сну», «Доглядальниця», «Коханка».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто така Tuesday Knight?

Tuesday Knight - акторка, 17 лютого 1969 р. (57 років), знялася у 3+ фільмах.

? В яких фільмах знімалася Tuesday Knight?

Tuesday Knight знімалася: «Жах на вулиці В'язів 4: Повелитель сну», «Доглядальниця», «Коханка».

? Скільки років Tuesday Knight?

Tuesday Knight народилася 17 лютого 1969 р.. Зараз їй 57 років.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 63914