ДОСЬЄ№ 6257
ФОТО СУБ'ЄКТА

Erich Nikowitz

Актор · 1 фільм і серіал · 1906–1976

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Erich Nikowitz - актор, 20 лютого 1906 р., помер 26 серпня 1976 р., знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Erich Nikowitz українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Erich Nikowitz: фільми

№НАЗВАРІК★
01Сіссі: Юність імператриці19567.0

Erich Nikowitz - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Сіссі: Юність імператриці».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Erich Nikowitz?

Erich Nikowitz - актор, 20 лютого 1906 р., помер 26 серпня 1976 р., знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Erich Nikowitz?

Erich Nikowitz знімався: «Сіссі: Юність імператриці».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 6257