ДОСЬЄ№ 6108811
ФОТО СУБ'ЄКТА

Sara Faisal

Актор · 1 фільм і серіал

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Sara Faisal - актор, знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Sara Faisal українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Sara Faisal: фільми

№НАЗВАРІК★
01Коли я сказав, що роблю20266.3

Sara Faisal - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Коли я сказав, що роблю».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Sara Faisal?

Sara Faisal - актор, знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Sara Faisal?

Sara Faisal знімався: «Коли я сказав, що роблю».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 6108811