ДОСЬЄ№ 591421
ФОТО СУБ'ЄКТА

Ola Prószynska

Актор · 1 фільм і серіал

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Ola Prószynska - актор, знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Ola Prószynska українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Ola Prószynska: фільми

№НАЗВАРІК★
01Примруж очі20036.4

Ola Prószynska - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Примруж очі».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Ola Prószynska?

Ola Prószynska - актор, знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Ola Prószynska?

Ola Prószynska знімався: «Примруж очі».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 591421