ДОСЬЄ№ 587143
Фото Kamel Belghazi
ФОТО СУБ'ЄКТА

Kamel Belghazi

Актор · 1 фільм і серіал · 1970–

56 років
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Kamel Belghazi - актор, 16 вересня 1970 р. (56 років), знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Kamel Belghazi українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Kamel Belghazi: фільми

№НАЗВАРІК★
01Інтереси держави20085.8

Kamel Belghazi - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Інтереси держави».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Kamel Belghazi?

Kamel Belghazi - актор, 16 вересня 1970 р. (56 років), знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Kamel Belghazi?

Kamel Belghazi знімався: «Інтереси держави».

? Скільки років Kamel Belghazi?

Kamel Belghazi народився 16 вересня 1970 р.. Зараз йому 56 років.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 587143