ДОСЬЄ№ 583400
Фото שייקה אופיר
ФОТО СУБ'ЄКТА

שייקה אופיר

Актор · 1 фільм і серіал · 1928–1987

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

שייקה אופיר - актор, 4 листопада 1928 р., помер 17 серпня 1987 р., знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія שייקה אופיר українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

שייקה אופיר: фільми

№НАЗВАРІК★
01Копальні царя Соломона19855.4

שייקה אופיר - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Копальні царя Соломона».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий שייקה אופיר?

שייקה אופיר - актор, 4 листопада 1928 р., помер 17 серпня 1987 р., знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався שייקה אופיר?

שייקה אופיר знімався: «Копальні царя Соломона».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 583400