ДОСЬЄ№ 55971
Фото Jan Machulski
ФОТО СУБ'ЄКТА

Jan Machulski

Актор · 7 фільмів і серіалів · 1928–2008

Ян Махульский

БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Jan Machulski - актор, 3 липня 1928 р., помер 20 листопада 2008 р., знявся у 7+ фільмах.

Біографія

Біографія Jan Machulski українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 7 записів

Jan Machulski - учасник 7+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Ва-банк», «Ва-банк II або удар у відповідь», «Вінчі або Ва-банк 3 / Вінчі», «Кінґсайз», «Пси 2. Остання кров».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Jan Machulski?

Jan Machulski - актор, 3 липня 1928 р., помер 20 листопада 2008 р., знявся у 7+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Jan Machulski?

Jan Machulski знімався: «Ва-банк», «Ва-банк II або удар у відповідь», «Вінчі або Ва-банк 3 / Вінчі», «Кінґсайз», «Пси 2. Остання кров» та ще 2 інших.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 55971