ДОСЬЄ№ 55587
Фото Peter Stebbings
ФОТО СУБ'ЄКТА

Peter Stebbings

Актор · 4 фільми й серіали · 1971–

55 років
Канада
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Peter Stebbings - актор, 28 лютого 1971 р. (55 років), знявся у 4+ фільмах.

Біографія

Біографія Peter Stebbings українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 4 записів

Peter Stebbings: серіали

№НАЗВАРІК★
01Череп і кості20146.1

Peter Stebbings - учасник 4+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Джек і Джилл проти Світу», «Слово честі», «Череп і кості», «Війна Богів: Безсмертні».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Peter Stebbings?

Peter Stebbings - актор, 28 лютого 1971 р. (55 років), знявся у 4+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Peter Stebbings?

Peter Stebbings знімався: «Джек і Джилл проти Світу», «Слово честі», «Череп і кості», «Війна Богів: Безсмертні».

? Скільки років Peter Stebbings?

Peter Stebbings народився 28 лютого 1971 р.. Зараз йому 55 років.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 55587