ДОСЬЄ№ 554289
Фото Guo Jingming
ФОТО СУБ'ЄКТА

Guo Jingming

Режисер · 1983–

43 роки
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Guo Jingming - directing, 6 червня 1983 р. (43 роки).

Біографія

Біографія Guo Jingming українською мовою відсутня в базі.

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Guo Jingming?

Guo Jingming - directing, 6 червня 1983 р. (43 роки).

? Скільки років Guo Jingming?

Guo Jingming народився 6 червня 1983 р.. Зараз йому 43 роки.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 554289