ДОСЬЄ№ 55123
ФОТО СУБ'ЄКТА

Horacio Salinas

Актор · 1 фільм і серіал

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Horacio Salinas - актор, знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Horacio Salinas українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Horacio Salinas: фільми

№НАЗВАРІК★
01Свята гора19737.5

Horacio Salinas - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Свята гора».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Horacio Salinas?

Horacio Salinas - актор, знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Horacio Salinas?

Horacio Salinas знімався: «Свята гора».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 55123