ДОСЬЄ54233
Фото Vincent Rottiers
ФОТО СУБ'ЄКТА

Vincent Rottiers

Актор
6+ фільмів
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Vincent Rottiers - актор, знявся у 6+ фільмах, індекс популярності - 0.

Біографія Vincent Rottiers українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 6 записів
НАЗВАРІКРОЛЬ
01
Жінки на війні
Жінки на війні20220.0
02
Prise au piège
Prise au piège20190.0
03
L'Ennemi intime
L'Ennemi intime20070.0
04
Будинок Ніни
Будинок Ніни20050.0
05
Нарко
Нарко20040.0
06
Les diables
Les diables20020.0

Vincent Rottiers - учасник 6+ кінопроєктів. Найвідоміші: "Жінки на війні", "Prise au piège", "L'Ennemi intime", "Будинок Ніни", "Нарко".

ДОВІДКА
? Хто такий Vincent Rottiers?

Vincent Rottiers - актор, знявся у 6+ фільмах, індекс популярності - 0.

? В яких фільмах знімався Vincent Rottiers?

Vincent Rottiers знімався: "Жінки на війні", "Prise au piège", "L'Ennemi intime", "Будинок Ніни", "Нарко" та ще 1 інших.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 54233