ДОСЬЄ№ 5404330
Фото Craig Patrick
ФОТО СУБ'ЄКТА

Craig Patrick

Актор · 1 фільм і серіал

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Craig Patrick - актор, знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Craig Patrick українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Craig Patrick: фільми

№НАЗВАРІК★
01Хокейне диво: Герої 1980-го20267.3

Craig Patrick - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Хокейне диво: Герої 1980-го».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Craig Patrick?

Craig Patrick - актор, знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Craig Patrick?

Craig Patrick знімався: «Хокейне диво: Герої 1980-го».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 5404330