ДОСЬЄ53431
Фото Nadine Labaki
ФОТО СУБ'ЄКТА

Nadine Labaki

Актор
3+ фільмів
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Nadine Labaki - актор, знявся у 3+ фільмах, індекс популярності - 0.

Біографія Nadine Labaki українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 3 записів
НАЗВАРІКРОЛЬ
01
Капернаум
Капернаум20180.0
02
سكر بنات
سكر بنات20070.0
03
بوسطة
بوسطة20050.0

Nadine Labaki - учасник 3+ кінопроєктів. Найвідоміші: "Капернаум", "سكر بنات", "بوسطة".

ДОВІДКА
? Хто такий Nadine Labaki?

Nadine Labaki - актор, знявся у 3+ фільмах, індекс популярності - 0.

? В яких фільмах знімався Nadine Labaki?

Nadine Labaki знімався: "Капернаум", "سكر بنات", "بوسطة".

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 53431