ДОСЬЄ№ 53379
Фото Pavan Malhotra
ФОТО СУБ'ЄКТА

Pavan Malhotra

Актор · 2 фільми й серіали

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Pavan Malhotra - актор, знявся у 2+ фільмах.

Біографія

Біографія Pavan Malhotra українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 2 записів

Pavan Malhotra: фільми

№НАЗВАРІК★
01Коли ми зустрілися20077.302Дон20066.9

Pavan Malhotra - учасник 2+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Коли ми зустрілися», «Дон».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Pavan Malhotra?

Pavan Malhotra - актор, знявся у 2+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Pavan Malhotra?

Pavan Malhotra знімався: «Коли ми зустрілися», «Дон».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 53379