ДОСЬЄ№ 5318
Фото Élisabeth Commelin
ФОТО СУБ'ЄКТА

Élisabeth Commelin

Акторка · 3 фільми й серіали · 1954–

72 роки
Франція
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Élisabeth Commelin - акторка, 2 червня 1954 р. (72 роки), знялася у 3+ фільмах.

Біографія

Біографія Élisabeth Commelin українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 3 записів

Élisabeth Commelin - учасник 3+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Ви дуже красивий», «Крізь вогонь», «Французький поцілунок».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто така Élisabeth Commelin?

Élisabeth Commelin - акторка, 2 червня 1954 р. (72 роки), знялася у 3+ фільмах.

? В яких фільмах знімалася Élisabeth Commelin?

Élisabeth Commelin знімалася: «Ви дуже красивий», «Крізь вогонь», «Французький поцілунок».

? Скільки років Élisabeth Commelin?

Élisabeth Commelin народилася 2 червня 1954 р.. Зараз їй 72 роки.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 5318