ДОСЬЄ51681
ФОТО СУБ'ЄКТА

Alexandra Artrip

Актор
1+ фільмів
ВІДОМИЙ ЗА:
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Alexandra Artrip - актор, знявся у 1+ фільмах, індекс популярності - 0.

Біографія Alexandra Artrip українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів
НАЗВАРІКРОЛЬ
01
Практична магія
Практична магія19980.0

Alexandra Artrip - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: "Практична магія".

ДОВІДКА
? Хто такий Alexandra Artrip?

Alexandra Artrip - актор, знявся у 1+ фільмах, індекс популярності - 0.

? В яких фільмах знімався Alexandra Artrip?

Alexandra Artrip знімався: "Практична магія".

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 51681