ДОСЬЄ№ 4970048
Фото Fer Fraga
ФОТО СУБ'ЄКТА

Fer Fraga

Актор · 2 фільми й серіали

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Fer Fraga - актор, знявся у 2+ фільмах.

Біографія

Біографія Fer Fraga українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 2 записів

Fer Fraga: фільми

№НАЗВАРІК★
01Поганий вплив20255.702Рондальяс20257.4

Fer Fraga - учасник 2+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Рондальяс», «Поганий вплив».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Fer Fraga?

Fer Fraga - актор, знявся у 2+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Fer Fraga?

Fer Fraga знімався: «Рондальяс», «Поганий вплив».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 4970048