ДОСЬЄ№ 48721
Фото Horst Rehberg
ФОТО СУБ'ЄКТА

Horst Rehberg

Актор · 1 фільм і серіал · 1937–

89 років
Німеччина
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Horst Rehberg - актор, 25 вересня 1937 р. (89 років), знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Horst Rehberg українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Horst Rehberg: фільми

№НАЗВАРІК★
01На дев`ятому небі20085.7

Horst Rehberg - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «На дев`ятому небі».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Horst Rehberg?

Horst Rehberg - актор, 25 вересня 1937 р. (89 років), знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Horst Rehberg?

Horst Rehberg знімався: «На дев`ятому небі».

? Скільки років Horst Rehberg?

Horst Rehberg народився 25 вересня 1937 р.. Зараз йому 89 років.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 48721