ДОСЬЄ№ 47882

Cynthia Gibb
Акторка · 6 фільмів і серіалів · 1963–
62 роки
США
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ
Cynthia Gibb - акторка, 14 грудня 1963 р. (62 роки), знялася у 6+ фільмах.
Біографія
Біографія Cynthia Gibb українською мовою відсутня в базі.
ФІЛЬМОГРАФІЯ - 6 записів
Cynthia Gibb: фільми
№НАЗВАРІК★
01
Повне затемнення20084.202
Вулкан: гірський вогонь19976.203
Ордер на смерть19906.304
Коротке замикання 219886.205
Мелоун19876.006
Молода кров19866.2Cynthia Gibb - учасник 6+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Молода кров», «Вулкан: гірський вогонь», «Ордер на смерть», «Мелоун», «Коротке замикання 2».
ДОВІДКА
Часті запитання
? Хто така Cynthia Gibb?
Cynthia Gibb - акторка, 14 грудня 1963 р. (62 роки), знялася у 6+ фільмах.
? В яких фільмах знімалася Cynthia Gibb?
Cynthia Gibb знімалася: «Молода кров», «Вулкан: гірський вогонь», «Ордер на смерть», «Мелоун», «Коротке замикання 2» та ще 1 інших.
? Скільки років Cynthia Gibb?
Cynthia Gibb народилася 14 грудня 1963 р.. Зараз їй 62 роки.




