ДОСЬЄ№ 47498
Фото Robert Moore
ФОТО СУБ'ЄКТА

Robert Moore

Режисер · 1 фільм і серіал · 1927–1984

США
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Robert Moore - directing, 7 серпня 1927 р., помер 10 травня 1984 р., знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Robert Moore українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Robert Moore: фільми

№НАЗВАРІК★
01Безкінечна любов19815.7

Robert Moore - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Безкінечна любов».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Robert Moore?

Robert Moore - directing, 7 серпня 1927 р., помер 10 травня 1984 р., знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Robert Moore?

Robert Moore знімався: «Безкінечна любов».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 47498