ДОСЬЄ№ 46965
ФОТО СУБ'ЄКТА

Ulrike Arnold

Акторка · 1 фільм і серіал · 1965–

61 рік
Німеччина
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Ulrike Arnold - акторка, 1 січня 1965 р. (61 рік), знялася у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Ulrike Arnold українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Ulrike Arnold: фільми

№НАЗВАРІК★
01Магія Різдва20027.8

Ulrike Arnold - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Магія Різдва».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто така Ulrike Arnold?

Ulrike Arnold - акторка, 1 січня 1965 р. (61 рік), знялася у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімалася Ulrike Arnold?

Ulrike Arnold знімалася: «Магія Різдва».

? Скільки років Ulrike Arnold?

Ulrike Arnold народилася 1 січня 1965 р.. Зараз їй 61 рік.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 46965