ДОСЬЄ№ 46899
Фото Garwin Sanford
ФОТО СУБ'ЄКТА

Garwin Sanford

Актор · 9 фільмів і серіалів · 1955–

71 рік
Канада
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Garwin Sanford - актор, 14 березня 1955 р. (71 рік), знявся у 9+ фільмах.

Біографія

Біографія Garwin Sanford українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 9 записів

Garwin Sanford - учасник 9+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Таємниця містера Райза», «Як жива», «Диявольський вітер», «Фотовитримка», «Вогненна бура».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Garwin Sanford?

Garwin Sanford - актор, 14 березня 1955 р. (71 рік), знявся у 9+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Garwin Sanford?

Garwin Sanford знімався: «Таємниця містера Райза», «Як жива», «Диявольський вітер», «Фотовитримка», «Вогненна бура» та ще 4 інших.

? Скільки років Garwin Sanford?

Garwin Sanford народився 14 березня 1955 р.. Зараз йому 71 рік.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 46899