ДОСЬЄ№ 4280373
ФОТО СУБ'ЄКТА

Alexander Angeles

Актор · 1 фільм і серіал

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Alexander Angeles - актор, знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Alexander Angeles українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Alexander Angeles: фільми

№НАЗВАРІК★
01Книга мечів19965.0

Alexander Angeles - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Книга мечів».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Alexander Angeles?

Alexander Angeles - актор, знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Alexander Angeles?

Alexander Angeles знімався: «Книга мечів».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 4280373