ДОСЬЄ№ 39432
Фото Tom Felleghy
ФОТО СУБ'ЄКТА

Tom Felleghy

Актор · 1 фільм і серіал · 1921–2005

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Tom Felleghy - актор, 26 листопада 1921 р., помер 13 вересня 2005 р., знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Tom Felleghy українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Tom Felleghy: фільми

№НАЗВАРІК★
01Буркотун19866.4

Tom Felleghy - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Буркотун».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Tom Felleghy?

Tom Felleghy - актор, 26 листопада 1921 р., помер 13 вересня 2005 р., знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Tom Felleghy?

Tom Felleghy знімався: «Буркотун».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 39432