ДОСЬЄ№ 37885
Фото Bryan Russell
ФОТО СУБ'ЄКТА

Bryan Russell

Актор · 2 фільми й серіали · 1952–

73 роки
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Bryan Russell - актор, 3 грудня 1952 р. (73 роки), знявся у 2+ фільмах.

Біографія

Біографія Bryan Russell українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 2 записів

Bryan Russell - учасник 2+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Пригоди Булвіпа Ґріффіна», «Бувай, Берді».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Bryan Russell?

Bryan Russell - актор, 3 грудня 1952 р. (73 роки), знявся у 2+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Bryan Russell?

Bryan Russell знімався: «Пригоди Булвіпа Ґріффіна», «Бувай, Берді».

? Скільки років Bryan Russell?

Bryan Russell народився 3 грудня 1952 р.. Зараз йому 73 роки.

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 37885