ДОСЬЄ№ 3598266
Фото Джаспер Джонс
ФОТО СУБ'ЄКТА

Джаспер Джонс

Актор · 2 фільми й серіали

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Джаспер Джонс - актор, знявся у 2+ фільмах.

Біографія

Біографія Джаспер Джонс українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 2 записів

Джаспер Джонс: фільми

№НАЗВАРІК★
01Жага крові20256.3

Джаспер Джонс: серіали

№НАЗВАРІК★
01Ніглі20268.1

Джаспер Джонс - учасник 2+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Жага крові», «Ніглі».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Джаспер Джонс?

Джаспер Джонс - актор, знявся у 2+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Джаспер Джонс?

Джаспер Джонс знімався: «Жага крові», «Ніглі».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 3598266