ДОСЬЄ№ 3579155

Томофумі Ікедзое
Актор · 1 фільм і серіал
Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ
Томофумі Ікедзое - актор, знявся у 1+ фільмах.
Біографія
Біографія Томофумі Ікедзое українською мовою відсутня в базі.
ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів
Томофумі Ікедзое - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Мобільна броня Ґандам. Острів Доана Кукуруза».
ДОВІДКА
Часті запитання
? Хто такий Томофумі Ікедзое?
Томофумі Ікедзое - актор, знявся у 1+ фільмах.
? В яких фільмах знімався Томофумі Ікедзое?
Томофумі Ікедзое знімався: «Мобільна броня Ґандам. Острів Доана Кукуруза».

