ДОСЬЄ№ 3529441
ФОТО СУБ'ЄКТА

Jaroslav Shvets

Актор · 1 фільм і серіал

БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Jaroslav Shvets - актор, знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Jaroslav Shvets українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Jaroslav Shvets: фільми

№НАЗВАРІК★
01Муай Тай: Мистецтво восьми кінцівок20246.8

Jaroslav Shvets - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Муай Тай: Мистецтво восьми кінцівок».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Jaroslav Shvets?

Jaroslav Shvets - актор, знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Jaroslav Shvets?

Jaroslav Shvets знімався: «Муай Тай: Мистецтво восьми кінцівок».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 3529441