ДОСЬЄ№ 3514675
ФОТО СУБ'ЄКТА

Pierre Gagnaire

Актор · 1 фільм і серіал

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Pierre Gagnaire - актор, знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія Pierre Gagnaire українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Pierre Gagnaire: фільми

№НАЗВАРІК★
01Смак пристрасті20237.1

Pierre Gagnaire - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Смак пристрасті».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий Pierre Gagnaire?

Pierre Gagnaire - актор, знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався Pierre Gagnaire?

Pierre Gagnaire знімався: «Смак пристрасті».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 3514675