ДОСЬЄ№ 3482059
ФОТО СУБ'ЄКТА

John Simpson

Актор · 1 фільм і серіал

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

John Simpson - актор, знявся у 1+ фільмах.

Біографія

Біографія John Simpson українською мовою відсутня в базі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

John Simpson: фільми

№НАЗВАРІК★
01Хижак. Смерть19885.5

John Simpson - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Хижак. Смерть».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто такий John Simpson?

John Simpson - актор, знявся у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімався John Simpson?

John Simpson знімався: «Хижак. Смерть».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 3482059