ДОСЬЄ№ 3412837
Фото Ганна Халік-Браун
ФОТО СУБ'ЄКТА

Ганна Халік-Браун

Акторка · 1 фільм і серіал

Найвідоміші роботи
БІОГРАФІЧНІ ДАНІ

Ганна Халік-Браун - акторка, знялася у 1+ фільмах.

Біографія

Ганна Халік-Браун — британська акторка. Вона народилася в Бірмінгемі в родині хірурга й адвокатки, закінчила школу King Edward VI Camp Hill School for Girls, а 2020 року з відзнакою — Королівський коледж Лондона за спеціальністю «англійська література». Після показу в лондонському театрі Southwark Playhouse 2019 року вона отримала пропозиції одразу від трьох агентів.

На телебаченні Халік-Браун дебютувала 2021 року в медичній мильній опері BBC «Doctors», а проривом стала головна роль Саари Парвін у трилері Пітера Козмінського «The Undeclared War» (2022), де її партнером був Марк Райленс; критики The Times і The Sunday Times захоплено відгукнулися про її гру. У кіно вона знялася в «Барбі» (2023).

2024 року акторка знову працювала з Козмінським і Райленсом у серіалі «Вовчий зал», зігравши Доротею, позашлюбну доньку кардинала Вулсі. Вона також з'явилася в «Дюні: Пророцтві» та в серіалі Netflix «Чорні голуби», де грає Меґґі.

ФІЛЬМОГРАФІЯ - 1 записів

Ганна Халік-Браун: серіали

№НАЗВАРІК★
01Чорні голуби20247.0

Ганна Халік-Браун - учасник 1+ кінопроєктів. Найвідоміші: «Чорні голуби».

ДОВІДКА

Часті запитання

? Хто така Ганна Халік-Браун?

Ганна Халік-Браун - акторка, знялася у 1+ фільмах.

? В яких фільмах знімалася Ганна Халік-Браун?

Ганна Халік-Браун знімалася: «Чорні голуби».

КІНЕЦЬ ДОСЬЄ • KINOSHROT DATABASEID: 3412837